prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas prodlužování řas
Страница не найдена — Prodluzovani Ras Praha

It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?

prodlužování ras

prodluzovani ras

prodloužené rasy

prodloužené rasy

prodlužování ras

Reklama

SEO a internetový marketing
Tvorba www stránek a jejich propagace na internetu
PR články na internetu
Založte svůj blog a pište PR články na internetu

Profesionální prodlužování řas

ŘASY – trsy nebo řasa na řasu?

Řasy - co o nich víme z encyklopedie?

Nejedná se ovšem o mořské řasy, které tvoří důležitou součást např. japonské kuchyně. Jde o řasy lemující lidské oko.

Řasy mívají různou délku, hustotu či barvu. Životnost řas se pohybuje v rozmezí 100–150 dnů, poté řasa vypadne a je nahrazena novou. Na horním víčku se nachází přibližně 150–250 řas, na spodním je to o poznání méně – asi jen 50–150 řas. Horní řasy bývají dlouhé 8–12 mm, spodní pouze 6 – 8 mm. Řasy jsou nejen okrasou samotného oka, ale poskytují mu především ochranu před různými nepříznivými vlivy prostředí nebo počasí.

Jak zvýraznit, prodloužit nebo zahustit řasy?

Řasenkou, nalepovacími řasami, pomocí kapek nebo permanentním prodloužením řas?

  • Řasenka - dodá sice barvu, která se však může nepěkně rozmazat nebo drolit v okolí očí. Řasy příliš nenatočí – k tomu je zapotřebí ještě před nanášením použít kleště ( mohou řasy polámat!! ) či si nechat udělat trvalou na řasy. Prodloužit řasy tímto způsobem – kolik žen už se o to marně snažilo? A výsledek? Těžká oční víčka klesající pod nánosem řasenky a dlouhé minuty ztracené před zrcadlem s rozpačitým závěrem…
  • nalepovaci řasyNalepovací řasy ( z drogerií… ) – vyžadují jistou zručnost a pečlivost.Vhodné zejména pro zvláštní příležitosti jako jsou oslavy, plesy, apod. Po bližším prozkoumání ( z pohledu nezávislého pozorovatele) lze zjistit, že se nejedná o přirozené řasy, nýbrž o umělou náhražku. A což teprve faux-paux, když jsou řasy špatně připevněné a náhodou se část odlepí třeba ve společnosti?
  • Kapky na prodloužení řas – novinka, která k nám dorazila teprve nedávno. Kapky se nanáší na řasy, které pak znatelně povyrostou. Prostředek je zatím poměrně drahý a je nutná předchozí konzultace s lékařem.
  • řasa na řasuPermanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu – jde o postup, kdy se k vlastním řasám připojují pomocí speciálního lepidla jednotlivé řasy ze syntetiky či přírodního materiálu. Metodou řasa na řasu se ke každé vlastní řase přidá řasa nová. Řasy tak získají potřebnou hustotu, délku, ale i natočení. Výsledkem aplikace permanetního prodloužení řas budou na dlouhou dobu ( cca dva měsíce ) nádherné řasy jako z pohádky vypadající navíc naprosto přirozeně. Probudit se každé ráno upravená? Žádný problém.
  • trsy Permanentní prodloužení řas metodou trsy - je levnější varianta, při které se nalepují k přírodním řasám celé svazky. Nevýhodou je však komplikovanější údržba a ve výsledném efektu mohou působit neuhlazeně. Také jejich trvanlivost není příliš závratná a je citelně kratší, než je tomu u předchozí metody řasa na řasu.

Kam za krásnýma očima?

Vybrat si napoprvé správné kosmetické studio je podobné, jako si sjednat rande naslepo. Nikdy nevíte...Permanentním prodloužením řas (prodlužováním) se zabývá řada salónů. Není od věci získat potřebné reference od své známé, která má sama prodloužené řasy. Při volbě studia jsou totiž podstatné nejen informace o tom, kde, jak a za kolik pořídíte ,,nové řasy’’. Neméně důležité jsou též odborné znalosti kosmetičky, za kterou půjdete. Přestože jde o minimální zásah, pokud se zdraví týká, nikdo si nepřeje být ,,pokusným králíkem‘‘ pro začátečníka, u něhož strávíte dlouhé hodiny navíc, jelikož si na Vás potřebuje svou šikovnost teprve vypilovat. Každá zákaznice by měla mít možnost poradit se o současném stavu vlastních řas, prodiskutovat vhodnou délku a váhu budoucích řas, ujistit se, že se při aplikaci používá kvalitní lepící materiál, apod. Zkušený profesionál zkrátka zodpoví Vaše dotazy a vše náležitě vysvětlí.

Pokud například právě nyní hledáte skutečné odborníky na prodlužování řas v Praze, zveme Vás k návštěvě kosmetického studia Jasmín, kde najdete luxusní prostředí, kvalitní péči a rozumné ceny. To vše přímo v centru hlavního města.

 
 
Страница не найдена — Prodluzovani Ras Praha

It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?